
TIMO. Bude.
06. 06. 2026 - 30. 08. 2026
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice nad Vltavou
Zveme na první letošní výstavu do arto.to galerie v Uhelném mlýně.
Dagmar Šubrtová, Petra Gupta Valentová, Janka Vidová a Gwénaël Morice se setkávají nad společným tématem "umění v době pandemie". Citlivá prostorová instalace vás překvapí arte povera prvky, obrazy malovanými ze sekundárních minerálů hald a odkališť, vyšívanými mentálními mapami, realizovanými doslova na koleně v kuchyni bytu během lockdownu a intimně existenciální video projekcí.
Důležitá informace pro návštěvníky:
Po dobu trvání výstavy od 13. 2. do 30. 4. 2022, bude možné zakoupit vstupenky pouze v online předprodeji na Goout.
Výstava se koná za finanční podpory Státního fondu kultury a Atelieru Hoffman.
